Kutató

Tájékoztatjuk kutatóinkat, hogy a Veszprémi Érseki Könyvtár 2021. május 10-től, korlátozott mértékben ismét a kutatók rendelkezésére áll.
A kutatás csak a 194/2021. (IV. 26.) Kormányrendelet értelmében védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára lehetséges az igazolvány és egy személyazonosságot igazoló okmány (személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány) bemutatását követően.
A kutatóteremben egyszerre egy fő tartózkodhat. A kutatóteremben a távolságtartás szabályai érvényesek, továbbá belépéskor kézfertőtlenítő, illetve a kutatás teljes időtartama alatt maszk használata kötelező.
Kérjük kutatási szándékát előzetesen email-ben jelezze, s várja meg az ezzel kapcsolatos visszajelzésünket! Visszajelzésünk nélkül nem áll módunkban kutatókat fogadni!
A veszprémi érsekségi megbízással rendelkező kutatók a könyvtár idén esedékes ideiglenes helyre történő költözése miatt elsőbbséget élveznek a kutatási időpontok foglalásánál.